O nas

O SKLEPIE

Jesteśmy dystrybutorem luksusowej marki włoskiej Tuscany Leather. Naszym celem jest wprowadzenie na polski rynek najwyższej jakości toreb skórzanych, które mogą służyć Tobie latami.

 Tradycje garbowania i szycia skóry w Toskanii sięgają ponad stu lat i tutaj należy doszukiwać się wyjątkowości i jakości sprzedawanych u nas produktów. Włoska skóra używana do produkcji naszych toreb jest garbowana zgodnie ze starą tradycją z XIX wieku przy użyciu garbników roślinnych z pełnym poszanowaniu dla środowiska. Wiele produktów przetrwało próbę czasu i ma rzeczywiście niezmieniony wzór od pokoleń. Zmieniło się natomiast przystosowanie toreb do potrzeb współczesnego użytkownika. 

Ciągle staramy się ulepszać naszą ofertę i wprowadzamy produkty, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania co odo jakości i użyteczności naszych produktów. Nasze torby używane codziennie posłużą długie lata a odpowiednio pielęgnowane zachowają długo dobry wygląd. Kupując torby Tuscany Leather ograniczysz swój wpływ na środowisko ponieważ nie będziesz potrzebował wciąż nowych toreb, które szybko się niszczą i starzeją. 

 

 Każdy produkt jest oznaczony certyfikatem autentyczności z hologramem oraz 24 miesięczną gwarancją. 

Sprawną realizację zamówień zajmuje się firma:

Studio BBB Michał Zieliński

ul.Sosnowa 11

05-205 Ostrówek

NIP: 1251541573

 

Reklamacje i zwroty prosimy o wysyłkę na adres:

ul.Letnia 30/2

05-200 Wołomin

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Kliknij "Akceptuję"