Jaka torba skórzana na jednodniową wycieczkę?

Chcesz wyjechać na jeden dzień za miasto? Na pewno zastanawiasz się, w co się spakować. Plecak może okazać się zbyt mały, walizka za duża, a w reklamówki pakować się nie wypada. Co powiesz na torbę typu duffle?

 

Dlaczego warto zabrać torbę duffle na krótki wyjazd?

 

Przede wszystkim dlatego, iż torby tego typu mają naprawdę wiele zalet. Są bowiem wygodne, uniwersalne i niemalże niezniszczalne. Torby posiadają różne rozmiary – w zależności od tego, co będziesz chcieć do niej zapakować, możesz przebierać między wymiarami. Modele duffle zapewniają nieprzeciętne możliwości bagażowe – zabierzesz więc torbę zarówno jako bagaż podręczny, jak i wrzucisz ją z łatwością do bagażnika. Konstrukcje toreb tego typu są niezwykle wytrzymałe i z całą pewnością zniosą trud każdej podróży – niezależnie od tego, dokąd się wybierasz. Uniwersalność modelu sprawia, że z łatwością spakujesz się na jednodniowy wypad za miasto. Te najbardziej pożądane modele duffle, posiadają wytrzymały laminat w głównej części – co skutecznie ochrania torbę przed zamoknięciem. Będziesz więc mieć pewność, że bagaż będzie w niej bezpieczny – zatem, wpłynie to również na komfort Twojej podróży.

 

Czy można ją nosić na kilka sposobów?

 

Oczywiście, że tak! Te najnowsze wersje duffle bag wyposażone są już w dodatkową parę uchwytów, która znajduje się po bokach torby. Dzięki temu, można swój bagaż wygodnie przenosić, nawet z towarzyszącą Ci osobą! Odpinany pas posłuży również do niesienia torby w dłoni. Co ciekawe, możesz zrobić z niej również… Plecak! Wszystko dzięki doszytym do modelu, podwójnym szelkom! Zatem, wcale nie musisz zabierać ze sobą plecaka – model duffle umożliwia bowiem noszenie bagażu na wiele sposobów. Tym samym, przygotujesz się doskonale na jednodniowy wyjazd każdego rodzaju. Co ciekawe, możesz używać torby zarówno na jednodniowe wypady, jak i wyjście z kolegami na… Siłownię! Błyskawicznie zarzucić możesz ją bowiem na jedno ramię bądź nawet na dwa ramiona, właśnie jako sportowy plecak. Dzięki zastosowaniu zazwyczaj dość grubego materiału, torba jest na tyle sztywna i mocna, że nie musisz obawiać się jej odkształcenia od noszenia torby w formie plecaka. Skórzana torba podróżna Duffle bag będzie zatem dobra na każdego rodzaju, krótki wypad!

 

Dodatkowe cechy duffle bag

 

Torby podróżne wyposażone są zazwyczaj w niezwykle pojemne kieszenie, które pozwolą ukryć wiele „wycieczkowych skarbów” i gadżetów, niezbędnych w podróży. Najczęściej, jest to boczna kieszeń z dodatkową, osiatkowaną przegródką w środku. Jednak znajduje się w niej również komora główna i osiatkowanie na wewnętrznej klapie, często zamykane na suwak. Torba pomieści więc wiele przedmiotów, zabezpieczając je w transporcie. Duffle bag jest zatem torbą wszechstronną, która z łatwością ukryje nawet bardzo ciężki sprzęt, jakiego potrzebujesz na jednodniowy wypad (np. na sesję fotograficzną w plenerze). Porządne torby modelu duffel posiadają wodoszczelny materiał i klejone szwy, dodatkowo podnoszące standard tej wyjątkowej torby. Ważne, by Twoja duffle bag posiadała dodatkowe wzmocnienia, zapewniające ochronę transportowanego bagażu. W porównaniu do ekwipunków innego rodzaju, model duffle wydaje się wręcz niezniszczalny i na pewno posłuży zarówno na jednodniową wycieczkę, jak i dłuższe wyprawy za miasto!

 

Zobacz wszystkie torby podróżne: LINK